Hvězda mezi kamny – designová DIVA


Hvězda mezi kamny – designová DIVA

Už mockrát jsem v praxi slyšel: „Kachlová kamna né, my chceme něco moderního…“. A potom stejně často: „Ahá, no to my jsme mysleli, že kachlová kamna jsou taková ta zelená honzovská pec. Tak tohle jó…to je krásný…“

Ne snad, že by na „honzovské peci“ bylo něco špatného že. Koneckonců co byste čekali od Honzy… Ale je zkrátka fakt, že představa o moderním bydlení se s tradiční kamnařinou v očích laiků stále ne a ne potkat. A přitom už i u nás pěkných pár let (a v kamnářsky požehnaném Rakousku už desítky) umí výrobci keramických kachlů takové DIVY, až oči přecházejí.

I my jsme chtěli mít vlastní vlajkovou loď, na kterou budeme právem pyšní a bude naším jedinečným originálem. A protože se to tak hezky sešlo a máme v rodině skvělého českého designéra Ivana Dlabače (mimo jiné také oceněný Národní cenou za design), povedlo se něco, co nemají nikde jinde. Ani v tom našem oblíbeném Rakousku.

Idea, "A Soap Revisited"  PNP-p3221637   DIVA_kat_01

Designová kamna DIVA byl původně projekt výhradně pro naší vlastní výrobu kamnových vložek a výměníků BURNET, ale postupem času jsme museli podlehnout tlaku zákazníků a uvolnili originální design kachlů DIVA i pro stavby s jiným vnitřním řešením. Přineslo to svá pozitiva – nové možnosti technologie uvnitř kachlů DIVA z těchto kamen dělají dokonale univerzální řešení pro jakýkoli interiér, jakoukoli stavbu. DIVA tak mohou být kamna s akumulací 12 hodin, stejně jako teplovodní krb pro celý dům. Stále si ale drží svou originální tvář se všemi zajímavými možnostmi zpracování a barevnosti, včetně úžasných a efektních obtisků.

p1060196  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co Vy na to? Také Vás baví dělat DIVY? Nás ano…

Pokud zvažujete, jestli jsou pro Vás to pravé divotvorné, jsme na příjmu a rádi se s Vámi podělíme o všechny podstatné informace včetně cenové nabídky. Dejte nám vědět…

Pěkný oheň přeje
Honza kamnář

Katalog DIVA ke stažení (pdf)
Leták DIVA Racing_edition (pdf)