SVŮJ KRB UVIDÍTE DŘÍVE, NEŽ HO POSTAVÍME


SVŮJ KRB UVIDÍTE DŘÍVE, NEŽ HO POSTAVÍME

Ta jistota je příjemná. Žádné tápání, žádné nemilé překvapení. Prostě se dohodneme a my postavíme Váš krb nebo kamna nanečisto ve 3D. Kouzlo kvalitní počítačové vizualizace je právě v tom, že zákazník není postaven před rozhodnutí, jaké řešení zvolit pro svůj dům a zároveň se strachovat, jak dopadne výsledek. Vše je dokonale prokresleno, vše je v detailech zřejmé a můžeme se tak společně soustředit na celkové proporce, barevnost, volbu těch nejlepších materiálů pro Váš interiér.


3D_TEMR_08 3D_TEMR_07 3D_TEMR_06 3D_TEMR_05 3D_TEMR_04 3D_TEMR_03 3D_TEMR_02 3D_TEMR_01 3D_TEMR_09

 

3D_sporak_01 3D_sporak_02 3D_sporak_03

Abychom dosáhli perfektních výsledků, pracujeme s nesporně nejlepším kamnářským modelovacím nástrojem Palette Cad, který obsahuje desetitisíce realistických modelů prvků od všech evropských výrobců. S námi Vás tak nečekají nepříjemná překvapení, ale pouze radost z krásného a funkčního výsledku. My jsme totiž na svou projekční práci pyšní. Dáváme si záležet. Zaklínadlo „3D vizualizace“ slyšíme všichni všude kolem nás, ale je třeba rozlišovat nezávazný rozměrový nebo jen ideový náčrt a naproti tomu skutečný projekt, kde vše sedí na svém místě.

Doporučujeme: Nepodceňte projektovou přípravu! Vše, co se nevyřeší před samotnou stavbou kamen nebo krbu, se stokrát vrátí zklamaným pohledem paní domácí, když bude přijímat další a další zbytečný kompromis…