Temr

RODINNÁ KAMNÁŘSKÁ MANUFAKTURA

TRADICE ŘEMESLO OSOBITOST

ŽIJEME I PRACUJEME JAKO RODINA

Táta, pak syn a jednou možná vnuk. Tak to v řemesle vždycky bylo a tak to i má být. To nejlepší jsme si předali a dál v tom pokračujeme, abychom zůstávali spolehliví a solidní.

Naším cílem je navrhovat a realizovat originální a přitom vysoce funkční zakázky ušité na míru potřebám našich zákazníků a také dát Vám důvod těšit na i na sychravé dny, kterým se zkrátka nedá v životě vyhnout.

Naší motivací jsou dokonalá kamna, báječně roztopený krb a vonící kachna v troubě kachlového sporáku. Naší ambicí je nejen vytápět Vaše domy a chalupy, ale také předat dál trochu z ducha naší rodinné manufaktury a zároveň to nejlepší z kamnářského řemesla

Více o nás

dsc_4535imgp0449
Příběhy

Je tak snadné udělat rychlý a zdánlivě efektivní tah…

StorytimeHot drinks and fireplace101847259

RODINNÝ KARAVAN NEBO KABRIOLET?

Chcete pouze oheň, opravdovou funkčnost nebo srdce vašeho domova? Víme, že výběr není jednoduchý, i když to tak zpočátku možná vypadalo. Prosté emoce nebo i špetka zdravého kalkulu? Katalogové nebo individuální řešení? Je třeba se zamyslet.

Jde o to, co hledáte. Efekt potěší, ale výkon zahřeje…

Obě tyto radosti naštěstí umíme krásně kombinovat, takže není nutné se vzdávat ani jedné. Pojďme třeba naplánovat kamna s vytříbeným designem, velkým prosklením krbu a zároveň hodnotami, kvalitami a životností klasických tyrolských akumulaček!

Každé řešení je jedinečné

Každé řešení je jedinečné

Krb nebo kamna?

Rychlé potěšení z ohně v interiéru, jasná nabídka katalogových řešení, příjemné přitápění. Hlavní znaky katalogových krbových kamen, pro které si je vybíráme. Funkční kamínka pro radost, která nezaberou příliš místa, ani nehřejí celý den.

Víc designu, víc funkce, víc efektu, víc užitku. Výhodou systémových krbů a kamen je kromě nekompromisní funkce především rychlost realizace a přehledná nabídka konkrétních modelů.

Kachlová kamna, krby a pece stavěné podle originálních projektů jsou rodinným stříbrem evropské kamnařiny a naším denním chlebem. Řeší vždy individuální požadavky svou originální cestou.

Další rozcestí. Ale neobávejte se, rádi se s Vámi setkáme a pomůžeme nejen na tyto otázky odpovědět.

Chci ještě chvilku pátrat sám a dozvědět se o problému více

PNP-p3221637DSC_7311
firetube-drehbar-6Details_6
Za naše kamna dám ruku do ohně

Za naše kamna dám ruku do ohně

DSC_4579

Pojďme na kafe

V předchozích kapitolách jsem naznačil, že problém je složitější, než na první pohled vypadá. Neztrácejte svůj čas studiem stavařiny a energetiky. Moc rád vás touto problematikou provedu, ukážu konkrétní příklady a hlavně vymyslím řešení na míru. S rozumem vybrané řešení vás bude desítky let hřát nejen u srdce.

Krb nebo kamna na desítky let opravdu nevyřešíte se zedníkem.
Pojďme na kafe, probereme to…

Honza Temr, Váš kamnář

TEMR – Rodinná kamnářská manufaktura

Kpt. Jaroše 883,

250 01 Brandýs n. L.

tel.: (+420) 603 922 075

e-mail: info@temr.cz

: 717136247

DIČ: CZ7710191038

Bc. Jan Temr

poradenství

GSM: (+420) 603 922 075

e-mail: temr@temr.cz

DSC_4579

Blog

Blog

Čím právě žijeme


Zdroj: www.hoxter.cz

Zadní přikládání do krbové vložky je trendy. Ano, přibližně polovina zákazníků za mnou přichází s myšlenkou provozu krbu bez prachu a jiného nepořádku v obývacím pokoji. Dvířka v “zádech krbu” směřující nejčastěji do technické místnosti mají takovou čistotu zajistit. Krb je skvělý společník. Říkám ale každému, že tomu tak bude pouze tehdy, když nepodcení přípravu,..

Nabídka analýzy proveditelnosti krbu a kamen pro RD

Proč je kachlový sporák pořád tak oblíbený? A má vůbec co nabídnout v moderní době? My víme, že ano…

S blížícím se podzimem se jako vždy množí telefonické a mailové dotazy – těmi nejčastějšími jsou otázky na to, jak připravit komín, přívod vzduchu a nosný základ pro krb či kachlová kamna, tedy na jejich stavební připravenost… Bohužel se k nám ale tyto podstatné dotazy dostávají často příliš pozdě a není tak prostor ani čas..

Více z našeho blogu...