Krbová kamna HASE – Pokud chcete ten nejhezčí oheň


Krbová kamna HASE – Pokud chcete ten nejhezčí oheň

Stavěná kamna pro jejich dokonalý užitek, sálání a životnost nejméně na dvě generace. Krb pro radost z ohně a z moderního designu. A krbová kamna…?

Když se chcete ohřát potom, co jste zmokli. Když máte chuť na čaj a knížku. Když ještě není třeba topit, ale nějaké to příjemně vyhřáté místo by se šiklo. Tak pak jedině krbová kamna!

Dost dlouho jsme hledali, jaká krbová kamna zákazníkům nabídnout, pokud mají představu o dokonalém designovém kusu nábytku, ale nechtějí a nebo nemohou investovat do zakázkově stavěného krbu s krbovou vložkou. Pokud byli jen trochu náročnější na kvalitu i vzhled kamen, bylo obtížné najít „to pravé ořechové“. Než jsme zajeli do Trieru a poznali místní manufakturu HASE…

jum_1695-840px_breit_srgb   jum_1381-840px_breit_srgb-e1429615095759   hase_sendai135_set_schwarz_a4

Krbová kamna HASE jsou v rámci Evropy jedinečná svým důrazem na kvalitní design výrobků. Svědčí o tom opravdu mnoho prestižních ocenění včetně populárního Red Dot Award. Osobně jsme se mohli přesvědčit, že právě vnější design, ale také dokonalá spalovací technika (což nebývá u výrobců krbových kamen zvykem) leží lidem z HASE opravdu na srdci.

hase_lima_set_schwarz_pazifik_a4   hase_lagos_set_8953   homestory_asmara_8047_a5_bearb

Potěšte se v našem showroomu pohledem na vystavené kousky a pojďte se s námi pobavit o možnosti začlenění ohně z Trieru i do Vašeho obývacího pokoje…