Krbová kamna

Krbová kamna

(foto: krbová kamna SPARTHERM Sino City; zdroj: Spartherm)

JEDNODUŠE PRO RADOST Z OHNĚ

Mít svůj koutek s malými kamny, která potěší oko i duši? Nenahraditelné!
A nemusí jít zrovna o architektonické veledílo.

Jako když se přisunete blíž k táboráku – stejně jednoduše Vás k ohni přiblížíme my. Krb nebo kamna? Krbová kamna zahřejí a potěší všechny Vaše smysly. Bez kompromisů. Najdete v nich houževnaté bojovníky s podzimním nevlídnem, depresí a šedí. Oceníte na nich zejména rychlou instalaci a jasnou nabídku katalogových řešení. Jsou vhodná všude tam, kde nemají za úkol řešit otázku efektivního a komfortního vytápění s dlouhou životností ani funkci zásadního a osobitého designového prvku interiéru.

Jsou především příjemnou a nenákladnou možností začlenění ohně do interiéru a také tím nejmenším a nejjednodušším, co umíme doporučit. Podcenit výběr se ale nevyplácí ani zde. Proto u nás nehledejte hobbymarketové výrobky, ale pouze kamna spolehlivých výrobců jako je Hase (DE), Brunner (DE), Spartherm (DE), Storch (CZE), Romotop (CZE) či Jotul (NOR).

ambiente_a4-H2O_Perle_RLA_Milieu_01_2014_1024px_webHS Skih》te
Iron Dog_3Piko_L_RLA

 

• krbová kamna Hase (DE) Katalog Hase 2016 (pdf)
• krbová kamna Storch (CZE) Katalog Storch 2015 (pdf)
• krbová kamna Iron Dog (DE) Katalog IronDog 2015 (pdf)
• krbová kamna Spartherm (DE) Katalog Spartherm 2014 (pdf)
• krbová kamna Romotop (CZE) Katalog Romotop 2014 (pdf)

Pozn.: Uvedené katalogy jsou aktuální ke dni zveřejnění této stránky a nabídka výrobců tak nemusí nutně odpovídat skutečnosti – pro info nás prosím kontaktujte