O nás

O nás

Historie

Původně, již od roku 1991, jsme byli pravou stavební společností se vším, co k tomu patří. Naše pracovní zkušenosti jsou tak pevně zakotvené v oboru stavebnictví, do kterého kamnářství ve své pravé řemeslné podobě patří a jsme tak schopni kvalitně řešit mnoho souvislostí stavby nebo rekonstrukce domu najednou.

Od roku 1999 se úzce specializujeme výhradně na projekci a realizace individuálně stavěných krbů, kachlových kamen, sporáků a pecí na dřevo. V oboru jsme získali nejen potřebnou kvalifikaci v podobě výučního listu a následně i živnostenského oprávnění, ale v průběhu let naší práce také několik profesních ocenění.

Ocenění

V roce 2009 se stal jednatel firmy p. Jan Temr živnostníkem roku ve Středočeském kraji, v následujících letech jsme potom získali titul Český patron, ocenění udělované Hospodářskou komorou za pracovní úspěchy v době hospodářské krize, či 1. místo v soutěži „Zlatý plamen“ pořádané Cechem kamnářů ČR.

To vše výše řečené nám přináší opravdu spokojené zákazníky, kteří si ještě po desítkách let řeknou, že volba Temrovic firmy byla správným rozhodnutím.

Zpět na úvod