Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz

O NÁS

HISTORIE

*

Původně, již od roku 1991, jsme byli pravou stavební společností se vším, co k tomu patří. Naše profesní zkušenosti jsou tak pevně zakotvené v oboru stavebnictví, do kterého kamnářství ve své skutečné řemeslné podobě patří. Díky tomu jsme schopni kvalitně řešit mnoho souvislostí stavby nebo rekonstrukce najednou a bez klopýtání.

Od roku 1999 jsme se začali úzce specializovat právě na oblast projekce a realizací individuálně stavěných krbů, kachlových kamen, sporáků a pecí na dřevo. V oboru jsme získali nejen potřebnou kvalifikaci v podobě výučního listu a odpovídajícího živnostenského oprávnění, ale v průběhu let naší práce i několik profesních ocenění.

OCENĚNÍ

Živnostník roku 2009

V roce 2009 jsme získali ocenění Živnostník roku ve Středočeském kraji.

Český patron 2010

V roce 2010 ocenila naší práci Hospodářská komora ČR.

Zlatý plamen 2010

V oborové soutěži Cechu kamnářů ČR jsme získali 1. místo v kategorii "kachlová kamna".

Nejsou to ale žádná ocenění, nýbrž léta zkušeností, poctivost a fortel, co nám stále a opakovaně přináší spokojené zákazníky i uspokojení z dobré práce…

V roce 2018 jsme se rozhodli pro zásadní změnu v organizaci práce tak, abychom nejen odváděli skvělé výkony, ale stíhali i žít a radovat se se svými rodinami. Už nás tak například nenajdete ve velkorysém showroomu, který byl sice reprezentativní, ale naprostou většinu času jsme stejně trávili schůzkami mimo něj a jeho údržba nás tak stála zbytečné úsilí.

Stejně tak už nejsme velké s.r.o., ale malá firma o rozsahu, který odpovídá „malému řemeslu“. Co zůstalo je naše nadšení pro krby a kamna, odpovědnost i osobní zainteresovanost každého z nás a samozřejmě know-how

Stále tak tedy od nás můžete očekávat odborné konzultace, rady a doporučení, které vedou k realizaci kvalitně a bezpečně zhotovených krbů, kamen, sporáků a pecí. Nejsme kovbojové a nestřílíme od boku. Pro váš i náš klidný spánek postupujeme v případě každé zakázky tak, jako bychom řešili pohodlí a bezpečí své vlastní rodiny a blízkých. S každým zákazníkem pak rádi udržujeme kontakt i v budoucnu, protože se automaticky stává součástí naší podnikatelské historie…

Oheň-TEMR

Jsme "oprávněná osoba" dle zákona č. 406/2000 Sb.

Od 1. 1. 2015 platí ustanovení zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií, dle kterého každý, kdo instaluje krb či kamna (jakéhokoli druhu) má za povinnost se prokázat:

  1. platným živnostenským oprávněním na řemeslnou živnost „kamnářství“ a
  2. osvědčením o získání profesní kvalifikace „Kamnář montér topidel na biomasu s teplovodním výměníkem“.

Zkoušku jsme složili u autorizované osoby Střední škola dřevozpracující v Ostravě dne 18. 4. 2015 a jsme tak oprávněni stavět krby, kamna, sporáky, pece a instalovat systémová a krbová kamna s teplovodním výměníkem.