Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz

ON-LINE PORADNA

krby * kachlová kamna * sporáky * pece

Otázek, které mohou padnout, jsou tisíce. Najít na ně odpovědi včas, ještě před tím, než investujete desítky tisíc korun, je klíčové.

  • Během naší ON-LINE KONZULTACE (prostřednictvím služby Google Meet) můžeme rozlousknout za pár minut několik zásadních ořechů, které vás brzdí ve správném rozhodnutí.
  • Objednáním POSOUZENÍ REALIZOVATELNOSTI získáte jasný přehled o tom, jaký výkon kamen nebo krbu zvolit a který pořídit. Získáte výpočet tepelné ztráty vytápěných prostor, návrh technického řešení a technickou zprávu s konkrétním doporučením spotřebičů (např. krbové vložky, kamnové vložky apod.) i materiálů.
  • Zpracování ODBORNÉHO PROJEKTU individuálně stavěného krbu, kachlových kamen, kuchyňského sporáku nebo pece vám dá díky precizní 3D vizualizaci přesnou představu o proporcích a designu, 2D výkresy zase o rozměrech, potřebné přípravě komínu, přívodu vzduchu i nosného základu a přesná kalkulace o finální ceně vybraného řešení.
    (POZOR: Objednávku zpracování projektu je možné podat pouze po předchozí konzultaci ze které vzejdou nezbytné podklady.)

Aby to všechno klaplo:

Pokud objednáváte on-line konzultaci, prosím věnujte pozornost tomuto doporučení:

Aby to opravdu klaplo, musím se na naši schůzku připravit – před odesláním objednávky nebo bezprostředně po něm mi prosím pošlete e-mailem na adresu temr@temr.cz:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.