Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE a PROJEKTY

krby * kachlová kamna * sporáky * pece

Otázek, které mohou padnout, jsou tisíce. Najít na ně odpovědi včas, ještě před tím, než investujete desítky tisíc korun, je klíčové. Během naší INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE (osobně v kavárně nebo prostřednictvím služby Google Meet) rozlouskneme za pár minut několik zásadních ořechů, které vás brzdí ve správném rozhodnutí. Výstupem konzultace může na přání být písemné shrnutí (e-mailem) se všemi podstatnými informacemi, které budete potřebovat pro další jednání a postup vedoucí k odbornému projektu, přesné kalkulaci a následně i úspěšné realizaci krbu či kamen.

Máte pochybnosti o smyslu konzultace online?

Možná váháte. Třeba si neumíte představit, jak si lze vyměnit názory, kreslit, diskutovat, ptát se a odpovídat bez toho, aniž bychom seděli naproti sobě u stolu. Rozumím vám a před pár měsíci bych možná váhal také…

Upřímně – ani já nejsem člověk odkojený umělou inteligencí, žádný IT specialista nebo nekritický fanoušek digitálních technologií. Od kamnáře by to asi ani nikdo nečekal. Možnost osobního setkání a konzultace „z očí do očí“ je pro mě pořád tím pravým kořením mé práce.

Honza-03-TEMR

Dnes už desítky realizovaných on-line konzultací mi ale stihly ukázat to, že jde prokazatelně o efektivní způsob, jak v krátkém čase a s minimálními náklady obou stran probrat vše potřebné a skutečně se v úvahách o řešení vytápění posunout. Díky možnosti sdílení obrazovky jsem schopen vám do vašich půdorysných výkresů načrtnout totéž, co u stolu ve vzorkovně nebo kanceláři. Mohu vám během pár vteřin ukázat kompletní nabídku všech výrobců krbových vložek, kamnových topenišť, sporákového kování nebo kachlů. Vysvětlím všechny principy, které potřebujete znát pro správné rozhodnutí. Funguje to!

Osobně je to pro Vás přecijen lepší?

Pokud jste i tak stále na vážkách, vynasnažím se najít vzájemně vyhovující termín pro osobní setkání na kávu v oblíbené brandýské kavárně Dvě vrány, při dojezdové vzdálenosti do 30 km od Brandýsa n. L. případně i na místě uvažované realizace.

Aby to všechno správně klaplo:

Na naší schůzku se musím nejprve připravit. Prosím tedy, abyste mi ještě před odesláním objednávky nebo bezprostředně po něm odeslali e-mailem na adresu temr@temr.cz:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.