Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz

e-Katalog KRBY

více než 120 návrhů KRBŮ, rozměry
a cenové relace na jednom místě

Díky e-katalogu KRBY teď dostáváte na jednom místě více než 120 vizualizací zpracovaných odborným projektantem – kamnářem. Součástí každého listu je i nárys a půdorys s rozměry – můžete si tak snadno udělat představu, jestli se vybraný design krbu do vašeho obývacího pokoje rozměrově i designově hodí.

Zároveň je e-katalog opatřen i informacemi, zda je zobrazený projekt možné technicky upravit do podoby teplovzdušného, sálavého (akumulačního) nebo teplovodního provedení krbu. Získáváte tak hned několik variant pro další rozhodování.

Každá stránka e-katalogu také obsahuje zatřídění konkrétního návrhu do cenové hladiny. Získáváte tak i orientační ceník, což je .v oblasti zakázkových řemesel, kterým kamnářství je, zcela ojedinělá služba.

* 25 let zkušeností *

Honza-03-TEMR

Posledních více než dvacet let práce v kamnářském řemesle jsem strávil tisíce hodin právě vymýšlením té nejlepší kombinace materiálů, ideálních proporcí a nejkvalitnějších krbových vložek. Společně s kolegy projektanty jsme zpracovali nekonečné množství funkčních i designových variant pro naše zákazníky. 

Vy díky tomu můžete nyní během několika minut načerpat opravdu velkou porci inspirace a najít svůj ideální KRB raz dva…

Váš kamnář, Honza Temr

Tři výhody pro vaší jistotu

Ušetříte spoustu času

Projekt krbu je zásadní podklad pro jeho úspěšnou realizaci. Když se plánování podcení, vždycky už je z toho kompromis. Zpracování projektu ale zabere čas, který na stavbě často chybí...

Najdete si svůj styl

Výběr je skutečně bohatý a jsem si jistí, že vám některý z návrhů padne do oka. Pořád je tu ale pojistka, kdybyste měli přecijen svou originální představu - možnost úpravy projektu na zakázku...

Vše z pohodlí domova

Bez toho, aniž byste museli kamkoli dojíždět, získáte opravdový balík inspirace. Než zadáte kamnáři zpracování vašeho konkrétního projektu, můžete se doma poradit a v klidu si ujasnit své preference...

Tisíce hodin práce v jednom dokumentu

eKatalog-FP-0000-s

V ceně e-Katalogu KRBY s více než 120 návrhy získáte

  • více než 490 obrázků
  • skutečně realizovatelné projekty, nikoli jen pouhé teoretické fantazie designéra
  • všechny projekty jsou opatřeny kótami s rozměry
  • u všech je také uvedeno obvyklé cenové rozpětí

Chcete e-Katalog darovat?

Pokud máte ve svém okolí někoho, komu byste chtěli udělat radost, není nic jednoduššího. Při objednávce uveďte jeho e-mailovou adresu - e-Katalog dorazí po zaplacení do ní.