Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz
HASE-00-TEMR

Krbová kamna HASE – pokud chcete ten nejhezčí oheň

Stavěná kamna pro jejich dokonalý užitek, sálání a životnost na dvě generace. Krb pro radost z ohně a z moderního designu. A krbová kamna…?

Když se chcete ohřát potom, co jste zmokli. Když máte chuť na čaj a knížku. Když ještě není třeba topit, ale nějaké to příjemně vyhřáté místo by se šiklo. Tak pak jedině krbová kamna!

Dost dlouho jsme hledali, jaká krbová kamna zákazníkům nabídnout, pokud mají představu o dokonalém designovém kusu nábytku, ale nechtějí a nebo nemohou investovat do zakázkově stavěného krbu s krbovou vložkou. Pokud byli jen trochu náročnější na kvalitu i vzhled kamen, bylo obtížné najít „to pravé ořechové“. Než jsme zajeli do Trieru a poznali místní manufakturu HASE.

Krbová kamna HASE jsou v rámci Evropy jedinečná svým důrazem na kvalitní design výrobků. Svědčí o tom opravdu mnoho prestižních ocenění včetně populárního Red Dot Award. Osobně jsme se mohli přesvědčit, že právě vnější design, ale také dokonalá spalovací technika (což nebývá u výrobců krbových kamen zvykem) leží lidem z HASE opravdu na srdci.

Potěšte se v našem showroomu pohledem na vystavené kousky a pojďte se s námi pobavit o možnosti začlenění ohně z Trieru i do Vašeho obývacího pokoje…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *