Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz
DIVA-01-TEMR

Hvězda mezi kamny – designová DIVA

Už mockrát jsem v praxi slyšel: „Kachlová kamna né, my chceme něco moderního…“

A potom stejně často: „Ahá, no to my jsme mysleli, že kachlová kamna jsou taková ta zelená honzovská pec. Takl tohle jó, to je krásný!“

Ne snad, že by na „honzovské peci“ bylo něco špatného že. Koneckonců co byste čekali od Honzy… Ale je zkrátka fakt, že představa o moderním bydlení se s tradiční kamnařinou v očích laiků stále ne a ne potkat. A přitom už i u nás pěkných pár let (a v kamnářsky požehnaném Rakousku už desítky) umí výrobci keramických kachlů takové DIVY, až oči přecházejí.

DIVA-03-TEMR
OBR: V prostoru volně stojící kachlová kamna DIVA 2.220 FS

I my jsme chtěli mít vlastní vlajkovou loď, na kterou budeme právem pyšní a bude naším jedinečným originálem. A protože se to tak hezky sešlo a máme v rodině skvělého českého designéra MgA. Ivana Dlabače (mimo jiné také oceněný Národní cenou za design), povedlo se něco, co nemají nikde jinde. Ani v tom našem oblíbeném Rakousku.

DIVA je naše hvězda mezi kachlovými kamny

Designová kamna DIVA byl původně projekt výhradně pro naší vlastní výrobu kamnových vložek a výměníků BURNET. Postupem času jsme ale museli podlehnout tlaku zákazníků a uvolnit originální design kachlů DIVA i pro stavby s jiným vnitřním řešením. Přineslo to svá pozitiva – nové možnosti technologie uvnitř kachlů DIVA z těchto kamen dělají dokonale univerzální řešení pro jakýkoli interiér, jakoukoli stavbu. DIVA tak mohou být kamna s akumulací 12 hodin, stejně jako teplovodní krb pro celý dům. Stále si ale drží svou originální tvář se všemi zajímavými možnostmi zpracování a barevnosti, včetně úžasných a efektních obtisků.

DIVA-06-TEMR
OBR: Volně stojící sloupová DIVA 1.220 FS

Co Vy na to? Také Vás baví dělat DIVY? Nás ano…

Pokud zvažujete, jestli jsou pro Vás to pravé divotvorné, jsme na příjmu a rádi se s Vámi podělíme o všechny podstatné informace včetně cenové nabídky. Dejte nám vědět…

Váš kamnář, Honza Temr

>> Katalog DIVA ke stažení najdete ZDE
>> Leták speciální edice DIVA najdete ZDE

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *