Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz
3D-01-TEMR

Svůj krb uvidíte dřív, než ho postavíme

Ta jistota je příjemná. Žádné tápání, žádné nemilé překvapení. Prostě se dohodneme a my postavíme Váš krb nebo kamna nanečisto ve 3D. Kouzlo kvalitní počítačové vizualizace je právě v tom, že zákazník není postaven před rozhodnutí, jaké řešení zvolit pro svůj dům a zároveň se strachovat, jak dopadne výsledek. Vše je dokonale prokresleno, vše je v detailech zřejmé a můžeme se tak společně soustředit na celkové proporce, barevnost, volbu těch nejlepších materiálů pro Váš interiér.

Abychom dosáhli perfektních výsledků, pracujeme s nesporně nejlepším kamnářským modelovacím nástrojem Palette Cad, který obsahuje desetitisíce realistických modelů prvků od všech evropských výrobců. S námi Vás tak nečekají nepříjemná překvapení, ale pouze radost z krásného a funkčního výsledku. My jsme totiž na svou projekční práci pyšní. Dáváme si záležet. Zaklínadlo „3D vizualizace“ slyšíme všichni všude kolem nás, ale je třeba rozlišovat nezávazný rozměrový nebo jen ideový náčrt a naproti tomu skutečný projekt, kde vše sedí na svém místě.

Doporučujeme: Nepodceňte projektovou přípravu! Vše, co se nevyřeší před samotnou stavbou kamen nebo krbu, se stokrát vrátí zklamaným pohledem paní domácí, když bude přijímat další a další zbytečný kompromis…

O potřebných opatření před samotnou realizací si můžete víc přečíst v tomto článku, případně vše vyřešíme pomocí on-line konzultace.

Hledáte inspiraci pro svůj projekt?

Stáhněte si svůj e-katalog projektů krbů, kachlových kamen nebo sporáků. Vyberte si dle přání z katalogů ZDARMA nebo z placených obsáhlých knihoven 3D návrhů:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *