Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz

Moderní bydlení a kachlová kamna

„Pche, to je ale nesmysl. Copak jsme na chalupě nebo někde na vesnici? Nejsem žádný Honza za pecí…“

Přesně to jsme od zákazníků v minulosti slýchávali dost často. Naštěstí se podařilo to, co se v Rakousku nebo Německu daří dávno. A sice ukázat možnosti, nabídnout alternativu, přesvědčit architekta. Přesvědčit ho, že moderní kachlová kamna jsou šperkem promyšleného domu. Že jde o prvek mikroarchitektury, na kterém se podepíše jeho, investorův, potažmo i kamnářův rukopis. A když se sejdou tihle tři v dobré náladě a s otevřenou myslí, nemůže vzniknout nic obyčejného.

Když jsme plánovali kamna s velkoplošnými kachlemi pro investora z Pardubického kraje, neměli jsme problém prosadit myšlenku moderních kachlových kamen. Měl totiž svou zkušenost ze zahraničí a věděl, že je to ta nejlepší investice v celém domě. Po letech se to potvrzuje – kamna skvěle zdobí, nádherně vytápějí celý prostor a lákají rodinu i návštěvy k sednutí na vyhřívanou lavici. Největší televize, nejdokonalejší kuchyňské spotřebiče ani nejfantastičtější domácí tělocvična neudělají lepší službu. Za to dám ruku do ohně!

Opět nás zde nezklamali hoši z Brunnera, naší oblíbené bavorské fabriky, která už desetiletí piplá svoje kamnové vložky. Dokonalá v designu i ve funkci je použitá nejmenší z nich, typ. HKD 6.1.

NEPŘESTÁVÁME SE DIVIT, ŽE SE NĚKTEŘÍ ZÁKAZNÍCI STÁLE OBÁVAJÍ KOUŘENÍ KAMEN DO MÍSTNOSTI, ZÁPACHU DEHTU NEBO NEPOŘÁDKU Z HROMAD POPELA, KDYŽ UŽ DÁVNO EXISTUJE BRUNNER… A TAKÉ TEMR…:)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *