Rodinná kamnářská manufaktura TEMR

www.temr.cz
Realizovatelnost-01-TEMR

Využijte nové možnosti on-line poradenství

Máte studii nebo projekt nového domu a přáli byste si v něm topit krbem? Chybí vaší chalupě poctivá kachlová kamna, ale nevíte si rady s výběrem? Je doba homeoffice – využijte toho.

V průběhu roku vždy trochu bojuji s časem, protože ho dělím (kromě rodiny a koníčků) mezi kancelářskou práci, konzultace v terénu a servisy. Kvůli nedávným vládním opatřením jsme ale byli všichni ze dne na den nuceni změnit svůj životní i pracovní rytmus. U mě to konkrétně znamenalo to, že jsem seděl víc u počítače a kapacitu uvolněnou omezením pohybu po zakázkách jsem tak nabídl k řešení Vašich představ, přání a projektů.

Správný koncept ušetří peníze

Jako zásadní se při volbě správného krbu nebo kamen ukazuje včasný koncept, myšlenka, dobré rozvržení. Postavit krb bez odpovědné analýzy tepelných ztrát a dispozice interiéru je past na peníze. Ti, kteří si to včas uvědomí, ušetří dvakrát – při stavbě krbu či kamen a následně i při jejich používání. Internet je plný potvrzení této zkušenosti. Nejeden investor šel cestou, kdy vložil veškerou důvěru s umístěním komína, výškou sopouchu, řešením čistících dvířek, přívodu vzduchu nebo velikostí nosného základu do rukou stavebního projektanta.

Analyza-01-TEMR
OBR: Nejen volba, ale i umístění krbu či kamen v prostoru rozhoduje…

Ten se ale denně nepohybuje na stavbách, neřeší kolizi komína s případnými rozvody teplého vzduchu ani nebezpečnou vzdálenost prosklení krbu od kuchyňského ostrůvku nebo problémy s přístupem k revizním otvorům…

Nabízím tedy všem zájemcům o užitečný i krásný oheň v domě možnost on-line poradenství a s tím spojenou službu analýzy proveditelnosti krbu či kamen a rešerši (doporučení) aktuálních technologií, výrobků, materiálů a spotřebičů.

POTŘEBNÉ VSTUPNÍ INFORMACE:

  • stručný popis Vaší představy o funkci, případně vzhledu
  • projektová dokumentace / studie domu / náčrt s kótami v pdf, jpg či jiném obecně čitelném formátu

VÝSTUPY

  • kamnářský výpočet tepelné ztráty vytápěných místností
  • technická zpráva s doporučením vhodného řešení
  • rešerše aktuální nabídky trhu – doporučení konkrétní krbové/kamnové vložky, krbových kamen, materiálů pro obestavbu, způsobu obestavby, řešení akumulace apod.

 

>> Aktuální cenu služby i možnost objednání najdete na stránce on-line poradny. <<

 

Pokud o investici do krbu, krbových kamen nebo třeba kachlového sporáku uvažujete, ale v nabídce výrobců se neorientujete, případně si netroufáte bez porady rozhodnout, zda je rozumná volba teplovodního, teplovzdušného nebo třeba akumulačního sálavého vytápění, jsem na příjmu…

Váš kamnář, Honza Temr

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *